Fitness 24 Seven

Zobacz więcej

Fitness 24 Seven

Profesjonalny klub fitness to nie tylko nowoczesny i bezpieczny sprzęt i ekspercka kadra trenerów, lecz także przestrzeń otwarta na zróżnicowane potrzeby odwiedzających ją osób. W zaaranżowanym przez nas wnętrzu klub Fitness 24 Seven, na przestrzeni 1.236,95 m2, jest miejsce zarówno na sale do treningu, takie jak strefa wolnych ciężarów i siłownia damska z pomalowanymi na czarno filarami oraz linoleum z dębowymi listwami na górze i na dole, sala do jogi z podwieszanym sufitem dźwiękochłonnym, czy sala do spinningu z jednowarstwową, monolityczną podłogą, lecz także na toaletę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych i stylowo wykończone łazienki, które zapewniają komfort przed i po treningu.

Adres:
Jutrzenka 8, Poznań 

Faza realizacji inwestycji:
zakończona

Okres realizacji:
sierpień 2015 – grudzień 2016

Powierzchnia użytkowa:
1.236,95 m2

Kubatura:
4.626,20 m3

Główne przeznaczenie:
budynek usługowy 

Inwestor:
Masterm Bukowska Sp. z o.o. Sp.k.

Każde zlecenie jest dla nas nowym wyzwaniem, do którego podchodzimy indywidualnie i z pasją, a wspólny sukces jest naszym priorytetem.

Dzięki fachowej kadrze, doświadczeniu oraz współpracy z biurami projektowymi jesteśmy docenieni przez klientów za najwyższą jakość usług i z roku na rok chcemy osiągać coraz więcej.